נעים להכיר

אנחנו Vitrue

בית לעסקים המעניק פתרונות ייעול ואוטומציה ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה על מערכות יחסים אישיות.

ראשית, החזון שלנו:

"להוביל עסקים להתייעלות ורווחיות שיא דרך פתרונות אוטומציה יצירתיים"

או במילים אחרות, לעזור לעסקים
להפיק יותר – בפחות, דרך טכנולוגיה.

לצד החזון

את הפעילות שלנו מובילים 5 ערכי יסוד:

בכל מחשבה, פעולה והחלטה – אנו מיישמים את ערכי היסוד הללו.

01

מקצוענות

ויטרו היא חברת האוטומציה המובילה בישראל, ולא בכדי אנו במאמץ רב מספקים את הפתרונות המדוייקים, המותאמים והמוצלחים ביותר בענף. את כל זאת אנחנו עושים תוך דגש על המקצועיות, הדייקנות, הירידה לפרטים וההבנה שהפתרון שלנו - בעל השפעה עצומה על פעילות הלקוחות שלנו. לכן, אנחנו תמיד נשאף למקצוענות - כדי לספק את המוצר הטוב ביותר.

02

חדשנות

החדשנות שלנו משלבת 3 אלמנטים יסודיים: למידה מתמדת, יצירתיות וסקרנות לא פוסקת.
המוטו שלנו - "Your innovation, our art” נולד מתוך האמונה שלנו שהטכנולוגיה היא הכלי, דרך הביטוי של היצירתיות שלנו, של החלומות והחזון שלנו, ורק בשילוב הטכנולוגיה ביחד עם היצירתיות, ניתן להשיג תוצאות יוצאות דופן

03

אמינות

בויטרו אמינות היא ערך מרכזי. אנחנו פועלים תמיד מתוך יושרה ושקיפות מלאה - בינינו לבין עצמנו, מול הספקים והשותפים העסקיים שלנו, ומול הלקוחות שלנו. רק בדרך הזו אנחנו יכולים ליצור עם כל מי שעובד איתנו מערכות יחסים חזקות, וכאלו שנשמרות לאורך זמן.

04

התאמה אישית

אנחנו מאמינים שכל עסק וחברה הם ייחודיים באשר הם. ובכדי לייצר תוצאות מדויקות בצורה יוצאת דופן, נדרשת התאמה אישית לקהל היעד, לאופי הלקוח, ולעובדי העסק. בכל תהליך בויטרו נראה את היחס האישי עבור החברה, תהליכי העבודה, הקהל ועוד. כל וזאת כדי לתת את הפתרון הנכון והמדוייק ביותר.

05

תוצאות

נכון, יש הרבה דברים חשובים בעבודה, כמו ניסיון, מוסר עבודה גבוה, שירותיות, התאמה אישית ועוד, אבל בסוף, לקוחות מגיעים אלינו למטרה ברורה - לשפר את הביצועים שלהם, במכירות, בשירות, בתפעול ובכלל הפעילות העסקית. הם יודעים שבויטרו התוצאות יהיו הטובות ביותר. ולכן, אנחנו תמיד נהיה מוכווני מטרה.

אז מה בעצם מייחד אותנו?

יש מס’ אלמנטים משניים שמבדלים אותנו מאלטרנטיבות עסקיות שונות

01

ניסיון בשטח

מאות עבודות בכל הפלטפורמות הגדולות והרשתות החברתיות לצד שותפויות רשמיות מול חברות מובילות (Make, Powerlink, משולם וכו')

02

עבודה עם תחומים עסקיים מגוונים

תחת מעטפת הלקוחות שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של תחומי פעילות עסקיים. חושבים שאתם פועלים בענף שטרם עבדנו בו? נסו אותנו!

03

עבודה עם עסקים, חברות וארגונים

הלקוחות שלנו נעים על כלל הקשת: עסקים קטנים, עסקים בינוניים, חברות גדולות ואף בורסאיות וגופים ללא מטרות רווח. לכל אחד מהם ויטרו יודעת לספק את הפתרון הנכון והאידיאלי.

04

שיתופי פעולה עם גופים משפיעים בשוק

ויטרו מתגאה ברשימת השותפים העסקיים שצברה לאורך השנים ושמחה לקחת חלק מעשי בפתרונות אף רחבים יותר יחד עם השותפים העסקיים.

05

מקצוענות ומצוינות

אנחנו דוגלים בשאיפה לאספקת המוצר הטוב ביותר - כגוף מוביל בתחום - העבודות שלנו מעידות מי אנחנו ולמה אנחנו מסוגלים. לא נתפשר על תוצר שהוא פחות ממושלם להגיע אל הלקוח.

06

בית מאוחד ומסודר

בבחינה של השוק והאלטרנטיבות בתחום האוטומציות, ניתן לזהות שהרוב המוחלט של המתחרים נמדדי בהיקף פעילות קטנה יותר. הפעילות לרוב מעיד על השיטתיות, הניסיון והתוצאות בפועל של אותו גורם מספק. בעוד שויטרו - היא החברה הגדולה בתחום, בעלת שיטה ברורה, בעלי תפקידים לכל שלב בתהליך הלקוח החל מניהול הפרויקט, אפיון, תכנון, הקמה, אינטגרציות, בקרת איכות, הדרכה וכו'. בויטרו, כל תהליך בנוי, מוגדר ומנוהל בדרך המקצועית ביותר.

אנחנו קודם כל מבינים
עסקים ורק אח"כ טכנולוגיה

זה הבידול המרכזי שלנו שמוביל לתוצאות יוצאות דופן.

 אנחנו לא פשוט מטמיעים טכנולוגיה, אנחנו קודם כל מבינים עסקיםאצלנו בויטרו, הגורמים המעורבים בכלל תהליך העבודה הינם גורמים בעלי נסיון עסקי עשיר עם הבנה עמוקה של מודלים עסקיים, תהליכי מכירה, שיווק, שירות וכו’

 

כשרוצים לשים את האצבע על – “למה ויטרו”?
השורה התחתונה היא – תוצאות.

ובמספרים - ממוצע התוצאות שלנו עבור לקוחותינו

0 %
גדילה במחזור המכירות
0 %
חיסכון בזמני התפעול

אלו הם רק חלק מהיתרונות שלנו,

כל אלו יחד יוצרים את הבידול של ויטרו בשוק.

קצת עלינו