הגיע הזמן לעלות מדרגה עסקית

מערכת CRM
מותאמת אישית

באמצעות הטמעת מערכת CRM מותאמת אישית, נעזור לך להכיר את הלקוחות שלך טוב יותר, לשפר באופן מהותי את השירות והפעילות שלך וליצור גדילה עסקית במהירות שיא.

אחריות מלאה
בהתאמה אישית

100% יחס
אנושי ללקוחות

6 שנות ותק
וניסיון בתחום

הבנה אסטרטגיה
ועסקית עמוקה

אז למה בכלל צריך מערכת CRM לעסק?

חברה או עסק המעוניינים לפרוץ דרך ביחס לתחרות, ליצור מוצרים מדהימים, לקבל החלטות חכמות ומהירות ולהנות מהצלחה עסקית מוחשית – לא יכולים להרשות לעצמם להפסיד את היתרונות המופלאים של מערכת CRM מותאמת אישית.

בעזרת מערכת CRM מותאמת אישית מבית ויטרו, תוכלו לפתח מערכות יחסים יוצאות דופן עם הלקוחות שלכם, להגדיל ולפתח את השירותים שלכם, לייעל משמעותית את תהליכי העבודה שלכם ולקבל החלטות עסקיות הרבה יותר מוצלחות.

אנחנו מאמינים בתהליכים בליווי והתאמה אישית

בצורה הזו אנחנו מצליחים לייצר תהליכים שנותנים ערך אמיתי ובאמת מביאים תוצאות.
ככה זה בדיוק עובד:

01
היכרות מעמיקה ואיפיון
המטרה שלנו היא להבין איפה הפעילות נמצאת כרגע ומה המטרה שאנחנו רוצים להגיע אליה. החקר יורד לכל הרבדים: בהתנהלות מול הלקוחות, בתהליכי השיווק והמכירה, בהתנהלות הפנימית שלנו ובכל תהליך שקורה. כתוצאה מכך אנחנו מפרקים את המסקנות ליעדים, משימות ותוכנית עבודה ברורה עם זמנים מוגדרים.
01
02
הקמה טכנית ואינטגרציות
מאוטומציות של חיבור בין קמפיינים פרסומיים למערכת ועד התראות למנהלים, הצעות מחיר, הסכמי התקשרות אוטומטיים ועוד - שלב פתיחת המערכות והתשתיות והקמות המערכות והתהליכים השונים מהווה נקודת החיבור בין כלל תהליכי העבודה שלנו למערכת הCRM הראשית.
02
03
B.I ותצוגות
מערכת CRM שמובילה להצלחה היא כזו שחייבת לשלב מערכת B.I מדויקת לטובת קבלת החלטות מהירות, חכמות, מבוססות דאטא אמיתית מהארגון שלכם. בשלב הזה נפתח באופן מדויק את מערכת הB.I וכלל התצוגות השונות שיעזרו לכם לשלוט בכל הנתונים בפעילות.
03
04
בקרת איכות - QA
מערכת הCRM שאנחנו יוצרים תהווה את מרכז הפעילות שלנו. בקרת איכות וQA הם חלק קריטי ביותר בתוך הפרויקט. המטרה היא לוודא סינרגיה בין התהליכי, שאין גורמים המעכבים את המערכת ושזיהינו ופתרנו את כל התקלות שעשויות להתרחש.
04
05
השקת המערכת וליווי שוטף
יוצאים לדרך! מערכת הCRM החדשה שלכם מוכנה לשימוש ועבודה. התאקלמות לעבודה עם מערכת CRM הוא תהליך שדורש זמן וסבלנות, וכמובן שבשלב זה צוות החברה שלנו ילווה אתכם באופן שוטף לאורך כל הדרך החדשה ולכל צורך מקצועי שיעלה בדרך.
05

הצ’אטבוטים שבנינו עבור לקוחותינו

Ubuntu Invest – צ’אטבוט

קינד טויז – צ’אטבוט

אטנדינג – צ’אטבוט

לאוס מדיה – צ’אטבוט

בית ליאור – צ’אט בוט

כל הסיבות למערכת
CRM בעסק

שליטה אופטימלית בתהליכי העבודה

ניהול תהליכי עבודה מרובים בכלל הצלעות העסקיות השונות יכולה להיות משימה מאתגרת ולא פשוטה לביצוע.

באמצעות מערכת CRM מותאמת עבור הפעילות שלכם, תוכלו להנות משליטה מיטבית בכלל תהליכי העבודה שלכם מA-Z, לחסוך זמן רב בעבודה טכנית ולא מקדמת ולהנות מממשק אחד ומסודר.

לקוחותינו מספרים

GrowUp

דן + חמוטל

ד”ר דוד עטיה

אנדרקונטרול

בית ליאור

זינוק מטאורי

הגיע הזמן לקחת את העסק לרמה הבאה.

קבעו עכשיו את שיחת הייעוץ בה נציג לכם את תכנית הצ’אטבוט החכם שלנו עבור העסק שלכם.

CRM לעסקים